Magdalena

 English:In September 2010 I conducted an amateur photo session inviting Magda as a model. Here are the results: Polish: We wrześniu 2010 przeprowadziłam amatorską sesję zdjęciową z Magdą w roli modelki. Oto rezultaty:

photo by podwiatr

photo by podwiatr

photo by podwiatr

Advertisements

7 thoughts on “Magdalena

    • Zdradzę ci w tajemnicy, że portret ten byl przez trzy dni polecanym na stronie głównej portalu onephoto.net, a tam jak zapewne się orentujesz wystawiają się naprawdę same orły fotografii.

    • Wyszło zupełnie przypadkowo. Po prostu Magda wzięła na zesję szal, który pięknie podkreślał kolor jej oczu. A że dzień był ponury, to chciałam dodać trochę barw. Zamotalam jej zatem szal na głowie, zrobiłam zdjęcie i kiedy zobaczylam zdjęcie na wyświetlaczu, powiedzialam “Wyszlo trochę jak z National Geographic”. Słowem – skojarzenie przyszło później, post factum, ale nie wykluczam że zadziałałam podświadomie, w końcu Afgańską Dziewczynę zna chyba każdy.

  1. Dzięki, niewiele mam tak udanych jak to właśnie w swoim portfolio. Są lepsze i gorsze ale to (i jeszcze kilka) to takie jakby “the best of podwiatr” 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s