Gregor Laubsch

English: In the summer holidays I won a photo competition, remember? Winning it gave me the opportunity to take part in an artistic photo course in Złodziejewo. The time of my going there is so close now (leaving 14th October) and that’s why I wanted you to know which workshops I have chosen. It’s a weekend with Gregor Laubsch entirely dedicated to portraits. You can see the details here:

http://www.warsztatywzlodziejewie.pl/weekendy-z-mistrzami-gregor-laubsch-wspolpraca-premiere

Polish: Zapewne wiecie że w tegoroczne wakacje zdobyłam pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym, wygrywając tym samym możliwość wzięcia udzialu w warsztatach fotografii artystycznej w Złodziejewie. Termin i rodzaj warsztatow mogłam sobie wybrać sama i zdecydowałam się na weekend z Gregorem Laubschem (startujemy 14 października), całkowicie poświecony portretowi. Szczegóły znajdziecie tutaj:

http://www.warsztatywzlodziejewie.pl/weekendy-z-mistrzami-gregor-laubsch-wspolpraca-premiere

English: Clicking the image below at the same time will transfer you to my future master’s web site. Isn’t his photography AMAZING???

Polish: Kliknięcie w obrazek poniżej przeniesie was z kolei na stronę mojego przyszlego nauczyciela. Czyż jego fotografia nie jest OSZAŁAMIAJĄCA???

Gregor Laubsch – my future master. Click the image to go to his web site / Gregor Laubsch – mój przyszły wykładowca. Kliknięcie w zdjęcie przeniesie was na jego stronę internetową

Advertisements

10 thoughts on “Gregor Laubsch

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s