Aktoza’s Gifts

English: OK, I’ve almost forgot the password to my blog 😀 , so I guess it’s time to refresh it a bit. I’ll start witha a series of photos I took for Aktoza. They are photos of the gifts my children received in return for the photos I took for Aktoza herself. She visited me fully prepared with these beautiful neck wallets both for Artur and Ala. I promised to take some photos afterwards but until last weekend I had no opportunity to do so. Believe me, I’m overloaded with work and hobbies, no time to even turn my computer on.

Polish: Niemal zapomniałam hasła do własniego bloga 😀 , więc myślę że najwyższy czas trochę go odkurzyć. Zacznę od serii zdjęć moich dzieci prezentujących upominki jaki przygotowała dla nich Aktoza w zamian za wykonaną przeze mnie sesję na jej rzecz. Są to przecudne portfeliki-króliczki na szyję. Każde z dzieci dostało swój i nadmienię tu, że Artur był tak zachwycony, że przez trzy dni z rzędu nie było mowy o wyjściu do przedzkola bez swojego. Zdjęcia obiecałam Aktozie juz dawno temu, ale niestety do zeszłego weekendu nie miałam nawet okazji, by je zrobić. Uwierzcie mi, moja praca i moje wszelkie hobby są ostatnio bardzo absorbujące.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Advertisements

2 thoughts on “Aktoza’s Gifts

  1. Jakie te Twoje Dziecioły się poważne zrobiły… Kilka tygodni a One już takie starsze jakieś;) Fajne króliki i śliczne zdjęcia. No i dobrze było Cię poczytać;) Coś widzę że ostatnio wszystkie na bakier z czasem jesteśmy;/

    Kiedy mogę wpaść po gazetki od Julki;)? Wiesz, pod blok i spadam – czasu nie zamarudzę;)

    Pozdrawiam:)

    • Z czasem i z chęciami troche też. Wpadaj kiedy chcesz. Najlepiej wieczorem. Pasuje mi każdy wieczor oprócz poniedzialków i piątków, kiedy to jestem na salsie 😀 Ale dziś czy jutro możesz przyjść, bo akurat Alę mam chorą więc i tak nigdzie nie wybieram się.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s